درباره ما

گروه تخصصی و مهندسی نوآوران صنعت پادآب (NSG) از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را با هدف ایجاد سازمانی دانش محور و موثر در پیشرفت و توسعه صنعت ساختمان، بومی سازی تکنولوژی های نوین در کشور عزیزمان ایران و پیشرو در ارائه نسل جدید محصولات آب بندی و عایق های رطوبتی نانو، افزودنی های بتن، انواع رزین و چسب های ساختمانی آب پایه با بهره مندی از تکنولوژی نانو که جایگزین بسیار ایده آل و مناسبی برای روش های پردردسر و مخاطره آمیز سنتی می­باشد، آغاز کرده است.

این شرکت از همان ابتدا با پرورش نیروهای فنی و متخصص و با تکیه بر دانش سرمایه های انسانی و راهکار های نوین مهندسی خود و تأمین سبد کالای صنعت و خانواده به صورت همزمان با تلاشی خستگی ناپذیر، سعی در تحقق اهداف خود نمود و نقطه عطف جدیدی را در مسیر رشد شرکت رقم زد و سهم گسترده ای از بازار چسب و عایق های رطوبتی را به خود اختصاص داد.

فعالیت این شرکت برخلاف سایر شرکت های رقیب، تنها به فروش و توزیع محصولات در بازار خلاصه نمی­شود؛ بلکه تمایز ویژه آن در ارائه خدماتی از قبیل آموزش و برگزاری دوره های تئوری و عملی در کارگاه های ساختمانی و اعطای گواهینامه فنی، مشاوره کارشناسی (ارائه روشی کارآمد و کمک به انتخاب محصولی متناسب با مشخصات هر پروژه)، برآورد ریالی (ارائه پیش بینی تقریبی هزینه های پروژه)، اجرای فنی با قیمتی رقابتی همراه با بیمه و ضمانت نامه رسمی و پشتیبانی و خدمات پس از فروش می­ باشد.

گستره خدمات و محصولات این شرکت در حوزه های مشاوره، طراحی و اجرا، ساخت و بازسازی، مقاوم سازی و آب بندی، نظارت و بازرسی فنی داخلی و بین المللی، تأمین کالا و تجهیز کارگاه های عملیاتی، مدیریت لجستیک و اجرای کلیه پروژه های ساختمانی ، واردات فروش و صادرات محصولات آب بندی و عایق رطوبتی نانو، درزگیر و ماستیک، رنگ و رزین، انواع افزودنی های بتن، چسب و محصولات ساختمانی به صورت جامع و انحصاری می­باشد.

این شرکت با تحقیق و تمرکز بر روی نیاز بازار و عموم مردم (جهت مصارف خانگی)، جامعه مهندسین و صنعت ساختمان همواره درصدد تأمین آنها برآمده و در این راه از هیچ کوششی فرو گذار نیست.

امید است که با لطف و مرحمت پروردگار و همراهی شما مشتریان وفادار و گرامی، بتوانیم گامی بلند در راستای اعتلای صنعت ساختمان و جلب رضایت مداوم شما عزیزان برداریم.

nsg certificate

شایان ذکر است که محصوات این شرکت دارای گواهینامه ثبت اختراع از اداره کل مالکیت صنعتی می باشند و تمامی برندهای این شرکت بعنوان نام و علامت تجاری در اداره کل مالکیت فکری و  معنوی ایران به ثبت رسیده اند و تحت انحصار شرکت نوآوران صنعت پادآب می باشند لذا هرگونه کپی برداری، مشابهت سازی و جعل پیگرد قانونی دارد و مصداق عمل مجرمانه وفریب و اخلال در بازار است و مرتکبین علاوه بر مجازات مقرر قانونی به جبران خسارت نیز محکوم خواهند شد.