بعد از پوکه ریزی، کروم بندی و شیب بندی با استفاده از محصول N50 انجام می شود در مرحله بعد با استفاده از محصول Z90 روش ۲۲۲ را اعمال میکنیم.

بله. اول دوغاب را اجرا می کنیم زمان می دهیم جذب اولیه انجام شود و به داخل بند ها نفوذ کند و بعد با استفاده از گونی کنفی و پودر سنگ آن را از روی سطح کاشی پاک می کنیم.

ابتدا بند ها را پاکسازی میکنیم سپس محصول Z90 را طبق روش ۱۱۱ روی سطوح اجرا می کنیم. در هر یک از مراحل  بعد از اجرا بین ۱ تا ۳ دقیقه زمان می دهیم تا جذب اولیه  انجام شود وماده Z90 داخل بند ها و درز ها نفوذ کند سپس  با گونی کنفی آن را از روی سطوح کاشی پاک می کنیم .

ابتدا بند های متخلل را پاک سازی می کنیم سپس محصول Z90 را داخل بند ها و درز ها تزریق می کنیم در مرحله ی بعدی با استفاده از خمیر پادآب بند کشی ها را ترمیم می کنیم و در مرحله آخر با استفاده از محصول Z90 لاک و محافظ نهایی را داخل بند ها اعمال می کنیم.

ابتدا با استفاده از محصول MA700 جریان آب مشهود را مهار میکنیم سپس با استفاده از محصول SQ2000 رطوبت مفنی را کنترل می کنیم و در مرحله بعد زمانی که سطح چاله آسانسور کاملا خشک شد محصول Z90 (روش۲۲۲ ) را اجرا می کنیم .

با استفاده از محصولB70  به پرکردن خلل و فرج های کوچک و ترک های مویی میپردازیم و در مرحله بعد با استفاده از محصول Z90 (روش ۲۲۲) سطح را ایزوله می کنیم.

ابتدا با استفاده از محصولN50  ملات تعمیری ساخته و به تعمیر ترک ها می پردازیم  سپس با استفاده از محصول B70 به پرکردن خلل و فرج های کوچک و ترک های مویی میپردازیم و در مرحله بعد با استفاده از محصول Z90 (روش ۲۲۲) سطح را ایزوله می کنیم.

سطح بتن را می توان با استفاده از محصول Z90 همان روش ۲۲۲ ایزوله نمود.

روش اجرای ۲۲۲ مختص به محصول Z90  میباشد که در این روش ابتدا محصول Z90 را ۱ به ۱ با آب رقیق میکنیم و سپس طی ۲ مرحله روی تمام سطوح اجرا می کنیم. در ۲ مرحله میانی با محصول  Z90 دوغاب ساخته (Z90 + آب + پودر سنگ الک شده + سیمان) و آن را هم مانند ۲ مرحله آغازین ۲ دست روی سطح اجرا می کنیم، در ۲ مرحله پایانی همان ۲ مرحله ابتدایی (Z90 + آب) به عنوان لاک و محافظ پایانی اجرا می شود.

بله، می توان داخل بلوک های سیمانی را توسط بتن ساخته شده با محصول N50 پر کرد و همچنین برای اجرای ملات پلاستر روی دیواره ها از محصول N50 استفاده نمود و در مرحله ی بعدی برای اجرای ماستیک نرمه کشی روی سطوح سیمان کاری شده از محصول B70 استفاده کرد.

خیر می توان قالب استخر را با استفاده از آجر گری و یا بلوک سیمانی  ساخت.

بین ۲۵ تا ۳۰ سانتی متر

بتن سنگین ، بتنی است که در آن به جاى شن و ماسه از خرده هاى فولاد، چدن و یا سولفات باریم استفاده مى شود. وزن مخصوص بتن سنگین حدود ۵/۱ تا ۵/۲ برابر وزن مخصوص بتن معمولى است.

حدود ۶۵۰ تا ۷۰۰ کیلوگرم، بله به خصوص برای اجرای ملات شیب بندی بعد از پوکه ریزی می توان از محصولات N50 و B70 برای مقاوم سازی و ایزولاسیون سطح استفاده نمود.

حدود ۳کیلو سیمان و ماسه حدود ۵/۳ کیلوگرم.

۵۰ سانتی متر، بله لازم است این دیوار بارهای وارده و اصلی از سازه را تحمل می کند، و باید از نوع و مرغوبیت مصالح خوبی برخوردار باشد و میزان مصرف در صورت استفاده از محصول N50 حدود ۷۵۰ سی سی در متر مربع و در صورت استفاده از محصول B70  حدود ۹۰۰ سی سی در متر مربع

سیمان ۲۵۰ کیلوگرم، ماسه ۱۴۰۰ کیلوگرم، درصورت استفاده ازN50  حدود ۲۵ لیتر و در صورت  استفاده از B70 حدود ۳۰ لیتر، محصول Z90 قابلیت ترکیب در ملات را ندارد.

سیمان تیپ ۵ حدود ۱۲۰۰ و ۱۴۵۰ و تیپ ۲ حدود ۱۵۰۰

در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات مطرح‌ شده پیدا نکردید، می‌توانید از طریق فرم تماس با ما سوال خود را مطرح نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

همچنین می‌توانید با شماره تلفن ۵۴۶۱۳۰۰۰-۰۲۱ مشاوره تلفنی دریافت کنید.