تلفن تماس : ۵۴۶۱۳۰۰۰ – ۰۲۱ ،  (پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۸:۳۰ و پنجشنبه ها از ۹ الی ۱۴)

سلام!
از اینکه امکان آشنایی با شما برای مجموعه ما ایجاد شده است، بسیار خرسندیم.

شرکت تخصصی و مهندسی نوآوران صنعت پادآب از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را با هدف ایجاد سازمانی دانش محور و تاثیرگذار در پیشرفت و بهبود صنعت ساختمان، بومی سازی تکنولوژی های نوین در کشور عزیزمان ایران و پیشرو در ارائه نسل جدید عایق های رطوبتی نفوذگر، افزودنی های بتن، انواع رزین و چسب های ساختمانی آب پایه با بهره مندی از تکنولوژی نانو که جایگزین بسیار ایده آل و مناسبی برای روش های پر دردسر و مخاطره آمیز سنتی می باشد، آغاز نمود.

شرکت نوآوران صنعت پادآب از همان ابتدا با پرورش نیروهای فنی و متخصص و با تکیه بر دانش سرمایه های انسانی و راهکارهای نوین مهندسی خود و تامین سبد کالای صنعت و خانواده بصورت همزمان با تلاشی خستگی ناپذیر سعی در تحقق اهداف خود نمود و توانست نقطه عطف جدیدی در مسیر رشد شرکت ایجاد و سهم گسترده ای از بازار چسب و عایق های رطوبتی را به خود اختصاص دهد.

فعالیت این شرکت برخلاف سایر شرکت های رغیب، تنها به فروش و توزیع محصولات در بازار خلاصه نمی شود. بلکه تمایز ویژه آن در ارائه خدماتی از قبیل آموزش و برگزاری دوره های تئوری و عملی در کارگاه های ساختمانی و اعطای گواهینامه فنی، مشاوره کارشناسی )ارائه روشی کارآمد و کمک به انتخاب محصولی متناسب با مشخصات هر پروژه(، برآورد ریالی ) ارائه پیش بینی تقریبی هزینه های پروژه ، اجرای فنی با قیمتی رقابتی همراه با بیمه و ضمانت نامه رسمی و پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد.

آدرس فروشگاه بر روی نقشه :

نوآوران صنعت پادآب

گستره خدمات و محصولات شرکت در حوزه های مشاوره، طراحی و اجرا، ساخت و بازسازی، نظارت و بازرسی فنی داخلی و بین المللی، تامین کالا و تجهیز کارگاه عملیاتی، مدیریت لجستیک و انواع پروژه های اجرایی، واردات، فروش و صادرات محصولات آب بندی و عایق رطوبتی، رنگ و رزین، انواع افزودنی های بتن، چسب و محصولات ساختمانی به صورت جامع و انحصاری می باشد.

این شرکت با تحقیق و تمرکز بر روی نیاز بازار و عموم مردم (جهت مصارف خانگی)، جامعه مهندسین و صنعت ساختمان همواره درصدد تامین آنها برآمده و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نیست.

این شرکت در زمینه مقاوم سازی و ایزولاسیون سازه های ساختمانی و صنعتی و ارائه محصولات تخصصی در این زمینه مانند Z90 – B70 – N50 – P100 – Padab- SQ2000 MA700 و ارائه روش های فنی و تکنیکی در زمینه مهار آب های سطحی و عمقی و نیز آب بند کننده های صنعتی ، اقدام به اجرای انواع پروژه های آب بندی و ضد آب نمودن انواع سازه ها و نیز ساخت ، بازسازی و نوسازی کلیه مکان های آبگیر مانند مخازن آب شرب و بهداشتی ، استخر های تفریحی و حوضچه های پرورش ماهی ،انواع سرویس های بهداشتی ساختمانی و عمومی ، آب نما ، راه آب ، سپتیک ، چال آسانسور و غیره نموده است.

برای تماس با فروشگاه از راه های زیر اقدام نمایید :

بلوار مرزداران، بین خیابان ایثار و آریافر، پلاک ۱۴۲ (جنب بانک اقتصاد نوین)، واحد ۱

تلفن های تماس ساعات اداری :

۵۴۶۱۳۰۰۰ – ۰۲۱

تماس ضروری خارج از ساعات اداری :

شماره همراه ۰۹۱۲۸۹۲۹۲۱۷

ایمیل :

info@nsgco.ir

توجه :

با اسکن بارکد زیر توسط گوشی همراه به راحتی می توانید اطلاعات تماس NSG را ذخیره نمایید.

تماس از طریق ارسال فرم :