مقالات فنی

پیامدهای نشت آب در خانه و بهداشت

اثرات آلودگی آب به ارزش مجدد خانه و ظاهر آن به خوبی مستند شده است. همه ما می دانیم وقتی که سیلاب های جدی رخ می دهد، این می تواند برای خانه شما فاجعه بار باشد و منجر به ده ها هزار دلار در هزینه های تعمیر شود. با این حال، اگر مشکل شما فاجعه بار ناپذیر یا یک لوله پشت سر هم نباشد، اگر مسئله یک نشت ساده باشد، چه؟ مطمئنا نشت نمی تواند خیلی ویرانگر باشد، درست است؟

متاسفانه، نشت آب می تواند با سلامتی شما و خانه شما را به همان اندازه به طور کامل به عنوان یک سیلاب کامل در معرض خطر قرار دهد. به منظور کمک به شما در درک خطرات حتی یک مقدار از آسیب های آب و خطراتی که برای سلامت و خانه شما ایجاد می کند، تنها چند عارضه از یک نشت آب ساده است. ارزش را کاهش می دهد این باید بدون گفتن باشد، اما یک سابقه آسیب آب باعث کاهش ارزش خانه شما می شود. این به این دلیل است که حتی پس از اعتقاد بر این که آسیب را برطرف کرده اید، اثرات ماندگار ممکن است باقی بماند. این می تواند موقعیت چانه زنی شما را به خطر اندازد اگر تصمیم بگیرید خانه خود را در آینده فروخته و قیمت نهایی را کاهش دهید. مراقبت از نشت آب به زودی جلوگیری از وقوع آسیب و کمک به حفظ ارزش خانه شما خواهد بود. رشد قارچ و ایجاد بستری برای آن یکی از بزرگترین عواقب ناشی از آلودگی آب برای سلامت شما، رشد قالب و قارچ در داخل خانه است. این ارگانیسم اسپور هایی تولید می کند که هوا را آلوده می کنند و می توانند به سلامتی دراز مدت شما خطرناک باشند. اکثر خانه ها دارای نوع خاصی از اسپور ها هستند که درون گوشه و کنار خانه قرار دارند. تقریبا یک اجتناب ناپذیر است، حتی با ساخت و ساز جدید. هنگامی که در مناطق خشک باقی می ماند، اسپور ها می توانند در طول دهه ها خاموش شوند، هرگز باعث مشکل یا آسیب زدن به هیچ کس نمی شوند.

هنگامی که اسپورها با آب برخورد می کنند، این زمانی است که رشد آنها باعث می شود. در حضور آب، اسپورهای قالب می توانند رشد کنند، منطقه پرخطر را با رشد ناخالصی و رشد ناسالم پر کنند و اسپورهای بیشتری تولید کنند که هوا را آلوده می کنند.

برای افراد معمولی، اسپورهای قالب در هوا می توانند از تحریک تا فاجعه بار محسوب شوند، و بیشترین علائم ظهور قالب از قبیل تراکم بینی، مشکل تنفس، سرفه و فوریت عطسه. این اثرات به اندازه کافی بد است، اما اگر شما یک وضعیت قبلی از قبل داشته اید یا یک سیستم ایمنی خطرناک داشته اید، این تاثیر حتی با وجود امکان رشد قالب درون آنها، باعث ایجاد عوارض بیشتر سلامتی می شود. برای نوزادانی که در یک خانواده آلوده رشد می کنند، احتمال ابتلا به آسم را افزایش می دهد.تخریب ساختاریخطرات سلامتی رشد قالب که می تواند توسط آسیب های آب ایجاد شود، بیشتر خواهد بود. با این وجود، دیگر خطرات بالقوه ای وجود دارد که از نشت آب می تواند آگاه باشد. این آسیب بیشتر ساختاری است و اگر بیشتر از مصارف پزشکی باشد که قالب ممکن است متحمل شود، می تواند به همان اندازه گران باشد. آشکار ترین و فوری ترین اثرات آسیب آب، زیبایی شناسی، رنگ آمیزی، تغییر رنگ و رگه ها در امتداد دیوار است. در واقع، این نشانه های واضح خواهد شد اولین سیگنال برای بیشتر که آنها در خانه نشت..

هنگامی که گچ دیوار شروع به جذب آب از یک لوله نشتی و یا سایر اشکال آسیب آب می کند، شروع به پیچیدگی و تورم می کند. این می تواند با مواد دیگر نیز اتفاق بیافتد و اگر به مدت طولانی درمان شود، می تواند تمامیت ساختاری خانه را به خطر بیندازد. این در هنگام برخورد با تیرهای پشتیبانی و سایر ساختارهای مهم خانه بسیار خطرناک است. با این حال، حتی پیچ و تاب ساده می تواند به سوراخ ناخوشایند در دیوار منجر شود، که در صورت همراه با شیوع قالب می تواند به سرعت از چیزهای ساده زشت به غیر قابل انعطاف.تشخیص آلودگی آب و توجه به بوی عجیب و غریب کشف نشت آب در منزل شما برای سلامتی و ایمنی دراز مدت خانواده شما بسیار مهم است. با این حال، نشت آب می تواند برای مدت زمان زیادی پنهان شود. اولین قدم برای رفع مشکل و داشتن نشت تعمیر شده، کشف مشکل در وهله اول است. این را می توان از طریق هر تعداد روش انجام داد.

یک لوله نشت اغلب بوی کثیف را در هوا می گذارد. این بوی بسیار قابل توجه است و حتی ممکن است اولین نشانه شما باشد که چیزی اشتباه است. اگر بطور ناگهانی متوجه شدید بوی قوی و ملایم که قبلا وجود نداشته باشد، سعی کنید منبع بو را پیدا کنید. شما ممکن است یک نشت آب یا مشکلی پیدا کنید که در غیر این صورت متوجه نشود. سقوط دیواره یا سقف به دلیل یک نشت آب، آب در یک نقطه تجمع خواهد یافت. این امر همیشه به یک نقطه داده می شود و این نقطه جایی است که شما متوجه شدید یا دیگر اثرات قابل مشاهده است. این ممکن است بلافاصله آشکار شود، اما در نهایت اضافه وزن آب تاثیر منفی بر ساختار خانه شما خواهد داشت. این باعث می شود که دیوارها تیره شود. اگر متوجه شدید ناگهانی و یا تغییر در سقف یا دیوارها، این امر می تواند به انباشت آب اشاره کند و به این معنی است که در جایی نشتی وجود دارد!

تعمیرات نشت آب

نشت آب اغلب یکی از مسائلی است که بهتر است به حرفه ای منتقل شود. لوله کش حرفه ای زندگی خود را پیدا می کنند، تشخیص و تعمیر مشکلات ناشی از نشت آب. به همین ترتیب، آنها می توانند به شما در یافتن یک راه حل بلندمدت کمک کنند. توصیه می شود به پیمانکار قابل اعتماد لوله کشی که می تواند سرویس ۲۴ ساعته را ارائه دهد توصیه می شود. اثرات حتی یک نشت آب در خانه شما می تواند فاجعه بار باشد و واکنش اضطراری ۲۴ ساعته در تماس، آسیب های آب را در بلند مدت کاهش می دهد. کارشناسان مانند کسانی که در شرکت لوله کشی در مشتری، استوارت و پالم شهر می توانند به شما برای کاهش آسیب و محافظت از خود در برابر آسیب های خانه و سلامت کمک کنند.

تغییر رنگ در دیوارها

نشانه هشدار دیگری از نشت آب، تغییر رنگ در دیوارها است. رنگ ناخن سفید یا زرد ناگهان در امتداد یک دیوار سفید می تواند نشانه ای از نشت آب مخفی در داخل باشد. این ها باید از علائم هشدار دهنده عمده ای از چیزی اشتباه در نظر گرفته شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 20 =