شرایط ارسال کالا در استان تهران و البرز به شرح زیر می باشد:

-ارسال رایگان کالا توسط پیک موتوری در شهر تهران شامل مناطق ۱ تا ۲۲ و در استان البرز شامل مناطق ۱ تا ۱۲ می باشد.
-ارسال رایگان کالا در روز های یکشنبه و چهارشنبه (مشروط به ثبت سفارش تا ساعت ۱۲:۰۰ ظهر روزِ قبل)  برای مناطق 22 گانه تهران و مناطق 12 گانه کرج میسر می باشد، در غیر این صورت هزینه ارسال کالا بعهده مشتری خواهد بود.
در صورت نبود محدودیت زمانی از سوی مشتری، ارسال در نوبت بعدی امکان پذیر خواهد بود.
ساعت تحویل کالا به شما مشتریان عزیز در روز های یکشنبه چهارشنبه از ۹ صبح الی ۹ شب می باشد.

شرایط ارسال کالا به شهرستانها به شرح زیر می باشد:

-ارسال کالا در روزهای یکشنبه و چهارشنبه (مشروط به پرداخت سفارش تا ۱۲:۰۰ ظهر روز ِقبل) تا باربری رایگان می باشد.
-آفر ویژه مشتریان شهرستان: هزینه ارسال رایگان تا مقصد شامل مشتریانی می شود که سفارش آنها بالای سه تن باشد.

قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات شرکت نوآوران صنعت پادآب:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات شرکت را به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به نوآوران صنعت پادآب کالا هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط این شرکت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات شرکت نوآوران صنعت پادآب می باشد.
توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین NSGKala از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های نوآوران صنعت پادآب منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های نوآوران صنعت پادآب تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

NSGKala به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در NSGKala به وسیله ارسال کد سفارش و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.
نوآوران صنعت پادآب همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در NSGKala به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای نوآوران صنعت پادآب محفوظ است.

نوآوران صنعت پادآب مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای NSGKala محفوظ است.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

همچنین، امکان پرداخت در محل برای سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.

خسارت در هنگام حمل و نقل:

ان اس جی کالا همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله ( اطلاع رسانی از طریق ایمیل، پیام کوتاه و تلفن ) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و NSGKala تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

ضمناً مرجوعی سفارش در صورت باز نشدن پلمپ در و سیل ظرف کالاها امکانپذیر می باشد.

قوه قهریه:

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، NSGKala هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

NSGKala خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.