ساخت جکوزی

ساخت جکوزی

برای ساخت جکوزی ، ابتدا گود برداری با توجه به ابعاد مورد نظر انجام می شود و بعد از آن مسیر ورود و خروج لوله ها را تعین می گردد.

در مرحله ی بعد آرماتور بندی و پس از آن بتن ریزی سازه جکوزی صورت می گیرد. در این راستا به منظور افزایش مقاومت ،کاهش میزان ترک، کاهش نفوذپذیری و ایجاد تسهیل در پمپاژ بتن، فوق روان کننده NSG-SH7 و افزودنی آب بند کننده NSG-N50 به صورت همزمان توصیه می شوند.

عایق کردن جکوزی:

سطوح داخلی جکوزی از چسب آب بندی  NSG-Z90 با روش اجرایی ذیل استفاده می شود: (روش۲۲۲)

محلول A: در تمامی مراحل یک واحد محصول NSG-Z90 با یک واحد آب ترکیب میشود که جهت سهولت، این ترکیب را به اختصار محلول A می نامیم.

۱-محلول A را با قلمو روی سطح، دو دست به فاصله خشک شدن لایه قبلی، اجرا نمایید.

 

۲-محلول A . یک واحد سیمان و دو واحد پودر سنگ الک شده (سیلیس میکرونیزه) را به صورت جداگانه با هم ترکیب نموده و آن را به محلول A اضافه نمایید سپس دوغاب روان به دست آمده را با قلمو روی سطح، دو دست به فاصله خشک شدن لایه قبلی، اجرا نمایید.( بعداز اجرای مرحله اول دوغاب و جهت استحکام بخشیدن به لایه ایزولاسیون، میتوانیم از توری PLC استفاده کنیم به این صورت که دست اول دوغاب زده و بعد توری را پهن میکنم و دست دوم دوغاب را طوری اجرا میکنیم که چشمه های توری کاملا پر شود .)

 

۳-مرحله یک را مجدداً اجرا نمایید.

کاشی کاری جکوزی:

پس از اتمام مرحله آب بندی،کاشی کاری جکوزی انجام می شود.برای دوغاب کاشی کاری با استفاده از محصول NSG-B70 به صورت زیر عمل می شود:

یک واحد محصول NSG-B70 را با سه واحد آب در ظرف تمیزی ترکیب کرده و از آن برای ساخت ملات نرمه کشی و دوغاب استفاده نمایید. (یک واحد سیمان + دو واحد پودر سنگ الک شده (سیلیس میکرونیزه)، مناسب ترین ترکیب خشک برای دوغاب و ملات نرمه کشی است.)

ساخت جکوزی

نظر خود را بنویسید

گزارش کالای تقلبی
دریافت مشاوره!  
گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp کارشناس پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید