ساخت جکوزی

ساخت جکوزی

برای ساخت جکوزی ، ابتدا گود برداری با توجه به ابعاد مورد نظر انجام می شود و بعد از آن مسیر ورود و خروج لوله ها را تعین می گردد.

در مرحله ی بعد آرماتور بندی و پس از آن بتن ریزی سازه جکوزی صورت می گیرد. در این راستا به منظور افزایش مقاومت ،کاهش میزان ترک، کاهش نفوذپذیری و ایجاد تسهیل در پمپاژ بتن، فوق روان کننده NSG-SH7 و افزودنی آب بند کننده NSG-N50 به صورت همزمان توصیه می شوند.

عایق کردن جکوزی:

سطوح داخلی جکوزی از چسب آب بندی  NSG-Z90 با روش اجرایی ذیل استفاده می شود: (روش۲۲۲)

محلول A: در تمامی مراحل یک واحد محصول NSG-Z90 با یک واحد آب ترکیب میشود که جهت سهولت، این ترکیب را به اختصار محلول A می نامیم.

۱-محلول A را با قلمو روی سطح، دو دست به فاصله خشک شدن لایه قبلی، اجرا نمایید.

 

۲-محلول A . یک واحد سیمان و دو واحد پودر سنگ الک شده (سیلیس میکرونیزه) را به صورت جداگانه با هم ترکیب نموده و آن را به محلول A اضافه نمایید سپس دوغاب روان به دست آمده را با قلمو روی سطح، دو دست به فاصله خشک شدن لایه قبلی، اجرا نمایید.( بعداز اجرای مرحله اول دوغاب و جهت استحکام بخشیدن به لایه ایزولاسیون، میتوانیم از توری PLC استفاده کنیم به این صورت که دست اول دوغاب زده و بعد توری را پهن میکنم و دست دوم دوغاب را طوری اجرا میکنیم که چشمه های توری کاملا پر شود .)

 

۳-مرحله یک را مجدداً اجرا نمایید.

کاشی کاری جکوزی:

پس از اتمام مرحله آب بندی،کاشی کاری جکوزی انجام می شود.برای دوغاب کاشی کاری با استفاده از محصول NSG-B70 به صورت زیر عمل می شود:

یک واحد محصول NSG-B70 را با سه واحد آب در ظرف تمیزی ترکیب کرده و از آن برای ساخت ملات نرمه کشی و دوغاب استفاده نمایید. (یک واحد سیمان + دو واحد پودر سنگ الک شده (سیلیس میکرونیزه)، مناسب ترین ترکیب خشک برای دوغاب و ملات نرمه کشی است.)

ساخت جکوزی
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها
گزارش کالای تقلبی
دریافت مشاوره !
گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp کارشناس پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید