رزین نما

رزین نما

زین نمای ساختمان

شاید یکی از زیبایی های بصری دنیای پر دغدغه امروزی که میتواند بر روح آدمی تاثیرگذار باشد نمای ساختمان های سربه فلک کشیده را می توان نام برد. با وجود آلودگی های هوا و به طبع آن سیاهی که برجای میگذارد و باران های اسیدی که می بارد و ساخت و سازهایی که طبق استانداردها صورت نمی­گیرد نمای ساختمان های زیبای شهری را برهم میزد. اکنون علم و دانش بشر بر این مشکل چیره گشته و با پیشرفت در صنعت نانو و ساخت رزین های نما این دغدغه آدمی از بین رفته است.

نمای ساختمان چه سنگ، چه آجر، یا سیمان و … به مرور زمان دچار پوسته پوسته شدن ، ورقه شدن و خوردگی میشود که نور مستقیم آفتاب و باران های اسیدی و یا در شمال کشور رطوبت زیاد ممکن است این مشکلات را به وجود آورد. مهندسان با تولید  محصولات رزین نما برای تمامی این مشکلات راه حلی پیش پا گذاشته اند.

رزین نما باید دارای ویژگی های باشد تا مخاطبان را ترغیب به استفاده از آن کند:

  1.  مقرون به صرفه بودن، منظور آن است که محصول در عین کارای بالا و بدون افت در کیفیت و خاصیت آن بتواند با  غلظت بالایی که دارد با آب ترکیب شده (پایه آب) و نما را هم آب بند و و هم رزین کند.
  2.  ضد خزه و جلبک بودن به خصوص در مناطق شرجی و شمالی کشور
  3.  قابل اجرا بر تمامی سطوح نفوذپذیر اعم از چوب، سنگ، گچ، آجر، بتن و سیمان
  4.  قابلیت ترکیب با رنگ برای جلوه بیشتر به نماهای سیمانی
  5.  و از همه مهمتر تحمل دمایی بالا


با تمامی این خصوصیاتی که ذکر گردید محصول شرکت
NSG  به نام NSG-P100 بهتیرن گزینه برای رزین نمای ساختمان میباشد.

معرفی مختصر رزین نما NSG-P100 :

رزین نما محصولی بر پایه رزین های آکریلیک و با بهره گیری از تکنولوژی نانو ساخته شده و هم خاصیت آببندی و هم خاصیت رزین نما را دارد. با توجه به براقیت و درخشندگی که دارد رزین نمای مناسبی برای جلوه بهتر نمای ساختمان است.

 

ضد خزه و جلبک بودن و تحمل دمای بالا از دیگر خصوصیات بارز رزین نمای ساختمان NSG-P100 میباشد.

غلظت بالای رزین نمای NSG-P100  و آب پایه بودن آن این امکان را میدهد تا با نسبت ۱:۴ با آب ترکیب شده و مقرون به صرفه بودن را بهتر توجیه میکند.  

 

نکته: برای داشتن نتیجه مطلوب در رزین نمای ساختمان باید توجه داشت قبل اجرای آن شستشوی نما و عاری نمودن آن از هرگونه آلودگی ضروری میباشد.

به امید داشتن نمای زیبای شهری با انجام به موقع و صحیح رزین نما

نظر خود را بنویسید

گزارش کالای تقلبی
دریافت مشاوره!  
گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp کارشناس پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید