ترمیم و بندکشی واش بتن محوطه حیاط

ترمیم و بندکشی واش بتن محوطه حیاط

ترمیم و بندکشی واش بتن محوطه حیاط

یکی از دلایل اصلی ضعف در فرش کردن سنگهای محوطه حیاط و ایجاد لقی و پوکی زیر سنگ فرش ها عدم اجراء صحیح واصولی میباشد ، بدین معنی که سنگهای کف محوطه را به روی ملاتی که تقریبا آب خود را از دست داده (تقرببا خشک شده ) قرار می دهند و همچنین فاصله بین سنگها که می بایست بوسیله دوغاب پر شود و باعث ایجاد درزگیری با ملات زیرین سنگ گردد ، رعایت نمی شود به حدی که سنگها به همدیگر چسبیده و اجازه نفوذ دوغاب را نمی دهد . در چنین شرایطی می بایست تمامی بندکشی ها توسط سنگ فرز باز شوند و بعداز پاکسازی کلیه بند ها از هرگونه خاک و سنگ ریزه بوسیله محصول  N50 و سیلیس و سیمان _دوغابی رقیق ساخته و داخل تمامی بندها ریخته می شود این روش پر کردن بندکشی ها باعث میشود دوغاب تزریقی به زیر سنگها نفوذ کرده و باعث درگیر شدن با ملات زیر سنگها میشود و ضعف پوکی و لقی  سنگها را برطرف میکند .

ترکیب و ساخت دوغاب N50

برای ترمیم و بندکشی واش بتن محصول N50  را با ۲ واحد آب ترکیب کرده و فاز مایع را آماده می کنیم ، سپس فاز پودری که متشکل از ۱ واحد سیمان به همراه ۲ واحد سیلیس میکرونیزه و یا پودر سنگ الک شده می باشد ترکیب کرده و دوغاب مورد نظر میسازیم.

چسب و افزودنی بتن NSG-N50 گالن 20 لیتری

زهکشی:

 

زهکشی فرآیند خارج کردن آب سطحی اضافی و مدیریت سفره آب زیرزمینی کم عمق از طریق نگه داشت و دفع آب و مدیریت کیفیت آب برای رسیدن به منافع دلخواه اقتصادی و اجتماعی است، در حالی که محیط زیست نیز حفظ شود.

در طراحی سیستمهای زهکش زیرزمینی، عمق، قطر و فاصله زهکش ها متغیر های مهم تصمیم گیری می باشندکه بسته به نوع هدف می توان ترکیبات مختلفی از آنها را به کار برد.

 

هدف از این تحقیق:

 

طراحی سیستم زهکش زیرزمینی،به منظور دستیابی به کمترین هزینه های اجرایی و تحلیل عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه های اجرایی سیستم زهکشی می باشد.

به این منظور از تلفیق معادلات هیدرولیکی حاکم بر جریانهای ماندگار زهکش های زیر زمینی و شیوه بهینه سازی الگوریتم ژنتیک استفاده شده است.

نظر خود را بنویسید

گزارش کالای تقلبی
دریافت مشاوره!  
گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp کارشناس پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید