ترمیم و بندکشی واش بتن محوطه حیاط

ترمیم و بندکشی واش بتن محوطه حیاط

ترمیم و بندکشی واش بتن محوطه حیاط

یکی از دلایل اصلی ضعف در فرش کردن سنگهای محوطه حیاط و ایجاد لقی و پوکی زیر سنگ فرش ها عدم اجراء صحیح واصولی میباشد ، بدین معنی که سنگهای کف محوطه را به روی ملاتی که تقریبا آب خود را از دست داده (تقرببا خشک شده ) قرار می دهند و همچنین فاصله بین سنگها که می بایست بوسیله دوغاب پر شود و باعث ایجاد درزگیری با ملات زیرین سنگ گردد ، رعایت نمی شود به حدی که سنگها به همدیگر چسبیده و اجازه نفوذ دوغاب را نمی دهد . در چنین شرایطی می بایست تمامی بندکشی ها توسط سنگ فرز باز شوند و بعداز پاکسازی کلیه بند ها از هرگونه خاک و سنگ ریزه بوسیله محصول  N50 و سیلیس و سیمان _دوغابی رقیق ساخته و داخل تمامی بندها ریخته می شود این روش پر کردن بندکشی ها باعث میشود دوغاب تزریقی به زیر سنگها نفوذ کرده و باعث درگیر شدن با ملات زیر سنگها میشود و ضعف پوکی و لقی  سنگها را برطرف میکند .

ترکیب و ساخت دوغاب N50

برای ترمیم و بندکشی واش بتن محصول N50  را با ۲ واحد آب ترکیب کرده و فاز مایع را آماده می کنیم ، سپس فاز پودری که متشکل از ۱ واحد سیمان به همراه ۲ واحد سیلیس میکرونیزه و یا پودر سنگ الک شده می باشد ترکیب کرده و دوغاب مورد نظر میسازیم.

چسب و افزودنی بتن NSG-N50 گالن 20 لیتری

زهکشی:

 

زهکشی فرآیند خارج کردن آب سطحی اضافی و مدیریت سفره آب زیرزمینی کم عمق از طریق نگه داشت و دفع آب و مدیریت کیفیت آب برای رسیدن به منافع دلخواه اقتصادی و اجتماعی است، در حالی که محیط زیست نیز حفظ شود.

در طراحی سیستمهای زهکش زیرزمینی، عمق، قطر و فاصله زهکش ها متغیر های مهم تصمیم گیری می باشندکه بسته به نوع هدف می توان ترکیبات مختلفی از آنها را به کار برد.

 

هدف از این تحقیق:

 

طراحی سیستم زهکش زیرزمینی،به منظور دستیابی به کمترین هزینه های اجرایی و تحلیل عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه های اجرایی سیستم زهکشی می باشد.

به این منظور از تلفیق معادلات هیدرولیکی حاکم بر جریانهای ماندگار زهکش های زیر زمینی و شیوه بهینه سازی الگوریتم ژنتیک استفاده شده است.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها
گزارش کالای تقلبی
دریافت مشاوره !
گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp کارشناس پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید